Відомий український священик пояснив, чому росіяни обстріляли «Охматдит»

РФ думає, що через страх змусить українців укласти з нею мир

Архієрей Євстратій Зоря звернув увагу на те, що після того, як в дитячу лікарню "Охматдит" прилетіла російська ракета Х-101 деякі українці почали писати про те, що дії терористичної Росії є жахливими, проте, вони повинні спонукати Київ якнайшвидше рухатися до укладання миру з агресором.

Відомий український священик пояснив, чому росіяни обстріляли «Охматдит»

Евстратий Зоря

"Саме отак: раз андрофаги з півночі свідомо вбивають українських дітей, то з ними треба пошвидше укласти мир. Яскравий приклад — атєц МПвУ Вадімій. Який, до речі, ранком 24 лютого 22 року разом з низкою колег по Раді поширив заяву, що слід "якнайшвидше припинити війну і укласти мир", — відзначив Євстратій Зоря.

За його словами, з цього всього стає краще зрозумілим, для чого насправді стріляли в "Охматдит".

"Вони там думають, що саме у такий спосіб примусять українців через страх укласти з ними мир. Що доводить — логіка у них цілком спотворена злом, а Україну вони не розуміли і ніколи не зрозуміють", — підкреслив Євстратій Зоря.

При цьому він додав, що про андрофагів на службі у царя Алєксея Міхайловіча та розмову їхніх послів з патріархом Ніконом — дуже цікава розповідь у книзі Павла Алеппського про подорож у Московію патріарха Антиохії Макарія.

Нагадаймо, портал "Коментарі" розповідав, що Росія 8 липня завдала кривавого ракетного удару по Україні. Під обстріл потрапила також найбільша у Європі дитяча лікарня "Охматдит".

Після цього акту тероризму в мережах активізувалися так звані блогери та "лідери думок", які почали говорити про те, що з РФ треба терміново укладати мир. Саме цей факт на думку експертів, вказує на те, що Кремль віддав наказ вдарити по дитячій лікарні, щоб викликати шок та змусити Україну здаватися та йти на мир на будь-яких умовах.

Wiki
Хартия

Хартия

Присоединяйтесь к обсуждениям на сайте Хартия и читайте последние новости. Мы предоставляем платформу для анализа событий и выражения мнений.