Війна на виснаження: скільки років Росія здатна вести інтенсивні бойові дії – Defense Express

На думку експерта, Росія матиме можливість ще декілька років проводити інтенсивні бойові дії.

Директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець вважає, що Росія ще декілька років може проводити інтенсивні бойові дії – потрібно налаштовуватися на довготривалу війну на виснаження ворога.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо".

"РФ має живу силу і боєприпаси, аби проводити інтенсивні бойові дії, як зараз, ще впродовж 2-3 років. Тобто особового складу, мотивованого за гроші та боєприпасів у ворога вистачить. Мова йде про проведення інтенсивних дій, які є сьогодні. Наразі лінія фронту 940 кілометрів, 10 ділянок, 3 найбільш активні. Думаю, що Росія матиме можливість 2 роки тиснути в такому форматі", — зазначив Згурець.

На його думку, Україні потрібно знайти ефективну протидію ворогу, яка ґрунтується на використанні далекобійних систем.

"Питання в тому, щоб ми знайшли ефективну протидію, яка ґрунтується на використанні далекобійних систем, збільшення використання артилерії й зміни тактичних підходів, які ми зараз використовуємо для контрнаступальних дій, які часом є вразливими для нашої піхоти. Тобто налаштовуємося на довготривалу війну на виснаження. Рішення, які зараз ухвалюються на саміті НАТО, частково, нам в цьому допоможуть", — зазначив Сергій Згурець.

Нагадаймо, лідер республіканців заявив, що через повільну допомогу Україні війна триватиме довше.

Читайте також провідні новини дня:

Росіяни посилюють тиск на всіх ділянках фронту

Росіяни посилюють тиск на всіх ділянках фронту

Wiki
Хартия

Хартия

Присоединяйтесь к обсуждениям на сайте Хартия и читайте последние новости. Мы предоставляем платформу для анализа событий и выражения мнений.