Мобілізація в Україні: Що загрожує тим, хто порушить правила військового обліку

Read in English

Мобілізація в Україні: Що загрожує тим, хто порушить правила військового обліку

Мобілізація в Україні: Що загрожує тим, хто порушить правила військового обліку

У передфінальній версії законопроєкту про мобілізацію перераховуються заходи на тих, хто порушує правила військового обліку.

Причому, йдеться не лише про тих, хто не з’явився на порядку денному — а й у тому числі про тих, хто не оновив свої дані протягом 60 днів після набрання чинності законом.

1. У разі невиконання громадянином обов’язків, передбачених законом про мобілізацію, керівник ТЦК звертається до поліції щодо затримання та приводу громадянина до ТЦК.

2. У разі отримання письмової відповіді від поліції про неможливість здійснити привід, керівник ТЦК протягом 5 днів надсилає громадянину рекомендованим листом "вимогу" (форму документа визначить Міноборони).

3. Днем доставки цього документа вважатиметься або день вручення під розписку поштою, або день проставлення позначки про відмову від отримання або неможливості доставити цей документ з інших причин. Далі громадянинові надається 10 днів на добровільне виконання вимог, зазначених у документі.

4. Якщо громадянин не виконав вимоги, у такому разі ТЦК звертається до суду щодо обмеження громадянина у праві водіння МС – на строк до виконання вимог, зазначених у документі.

5. Обмежувати у праві водіння безпосередньо державна виконавча служба, отримавши рішення суду.

05.04.2024 — різне qkxiqdxiqdeihrant

05.04.2024 — різне

Wiki
Хартия

Хартия

Присоединяйтесь к обсуждениям на сайте Хартия и читайте последние новости. Мы предоставляем платформу для анализа событий и выражения мнений.