Через атаку БПЛА на Берислав постраждали троє людей – влада

Медики діагностували у постраждалих вибухові травми та уламкові поранення кінцівок. Фото архівне

Російські війська знову атакували Берислав з безпілотника – через скидання вибухівки постраждали троє людей, повідомляє у телеграмі Херсонська обласна військова адміністрація.

«Це 84-річна жінка та двоє чоловіків, 59 та 56 років. Медики діагностували у постраждалих вибухові травми та уламкові поранення кінцівок. Їх шпиталізували», – йдеться у повідомленні.

Вранці 5 квітня армія Росії обстріляла Дніпровський район Херсона з окупованого лівого берега. За даними місцевої влади, внаслідок обстрілу пошкоджені квартири. Двоє людей зазнали поранень.

Про таке використання російськими військами БПЛА у прифронтових чи прикордонних регіонах місцева українська влада повідомляє регулярно.

Російські війська щодня обстрілюють деокуповану частину Херсонщини, зокрема обласний центр. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Форум

Wiki
Хартия

Хартия

Присоединяйтесь к обсуждениям на сайте Хартия и читайте последние новости. Мы предоставляем платформу для анализа событий и выражения мнений.