Потап виступить у Німеччині як артист "російського ретро"

Потап виступить у Німеччині як артист

Потап виступить у Німеччині як артист "російського ретро"

13 квітня в німецькому місті Білефельд має відбутися концерт українського репера Олексія Потапенка (Потапа), який, попри повномасштабну війну, залишається за кордоном. Під час шоу музикант збирається співати старі хіти гуртів "Потап і Настя", "Врємя і Стекло" та Mozgi. Усе б нічого, та на афіші артист презентований як представник "російського ретро".

На це звернув увагу зірковий оглядач Богдан Беспалов, поділившись власними думками з цього приводу в блозі. Він також підмітив, що на афіші немає жодного натяку на благодійну основу концерту, хоча зазвичай артисти, якщо роблять захід із метою зібрати гроші на ЗСУ чи будь-яку іншу допомогу Україні та українцям, вказують цю інформацію.

Тим часом на афіші великими літерами написано: "RUSSIAN RETRO – POTAP LIVE".

Потап виступить у Німеччині як артист  qkxiqdxiqdeihrant

За словами Беспалова, афіша затверджується завжди з менеджментом та самою зіркою, тобто Потап не міг не знати про презентацію себе як "артиста російського ретро".

Блогер висловив свою думку: "У своєму Інстаграмі артист часто говорить, що прославляє Україну на увесь світ. Мабуть, "російське ретро" один із дієвих інструментів Потапа?.. Олексій за роки повномасштабного вторнення настільки себе закопав з точки зору репутаційних зашкварів, що інцидент з афішою ставить жирну крапку в прозорості його проукраїнських намірів і репутації".

Потап виступить у Німеччині як артист

Згодом у Потапа прокоментували цю ситуацію, запевнивши, що на майданчиках була використана афіша, яку фінально не узгодили зі стороною артиста.

"Насправді, це вже не перша, і не сто перша ситуація, коли в афіші організатори можуть додати якесь лого (спонсорське чи ще щось) чи просто якісь дрібниці від себе. На жаль, це організаційний момент, який час від часу стається при роботі з анонсами", – повідомили представники зірки.

Зрештою і сам музикант вийшов на звʼязок. У своєму Instagram він розмістив відео з поясненнями та вибаченнями.

"Знаю, кіпіш з приводу афіші – справедливо. Це людський фактор. І я не один, хто потрапляв в такі ситуації. Ким мене тільки не називали, але тільки не так, як на цій афіші. Це була не узгоджена афіша. І виставили ми її зараз. Виправили. Я приношу свої вибачення перед всіми, кого обурило це. Приходьте на концерти. Добре, що якийсь символ мені ще німецький стародавній не поставили. Усіх запрошую на концерти. Буде весело. Вибачте, не догляділи", – прокоментував Потап.

Wiki
Хартия

Хартия

Присоединяйтесь к обсуждениям на сайте Хартия и читайте последние новости. Мы предоставляем платформу для анализа событий и выражения мнений.