«Скасування» президентських виборів «не підтримує» буцімто 88% українців — фейки за 29 березня

«Скасування» президентських виборів «не підтримує» буцімто 88% українців — фейки за 29 березня

У випуску про чергові спекуляції росіян на темі мобілізації. Нібито на Харківщині нагородили жінок, які «здали» своїх чоловіків працівникам ТЦК. А також аналізуємо ворожі вкиди у рамках інформаційної операції «Майдан-3». А саме, розбираємо російський побрехенька про те, що 88% українців начебто не підтримують «рішення про скасування президентських виборів».

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить з перших днів великої війни. Завдяки Українському радіо передача доступна на окупованих територіях. Одна зі слухачок, яка пережила піврічну російську окупацію неподалік Херсона, розповіла, як ця радіопрограма допомогла їй та односельцям «зберегти зв’язок з реальністю» в умовах повної відсутності інших українських медіа. Восени 2022 року подкаст здобув аудіопремію «Слушно» в номінації «Найкраще журналістське розслідування» за вибором аудиторії.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog’a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.

Долучитись

Wiki
Хартия

Хартия

Присоединяйтесь к обсуждениям на сайте Хартия и читайте последние новости. Мы предоставляем платформу для анализа событий и выражения мнений.