Чиновники вирішили закупити російське медобладнання на 20 мільйонів: терпець людей увірвався

Мітинг у Черкасах / фото: Громадське

У березні 2023 року Черкаська консультаційно-діагностична поліклініка вирішила придбати цінний апарат для декомпресії хребта. Як результат, саме з цієї причини жителі Черкас вийшли на мітинг під вулиці міської ради з плакатами "Досить пи**іти".

Цей масажер оцінювався у 20 мільйонів гривень, і лише одна компанія з Києва подала заявку на участь у торгах.

Мітинг у Черкасах / фото: Громадське

Мітинг у Черкасах / фото: Суспільне

Як вона перемогла в торгах і чому обладнання купували в неї – велике питання, яке варто поставити.

Сума, яка вже впадає у вічі своїми розмірами, підкосила стан громадян, які борються за виділення бюджету на ЗСУ. Тим не менш, обурення мешканців досягло піку, коли вони дізналися, що масажер придбали у медичної компанії, яка продає таке ж обладнання росіянам.

Мітинг у Черкасах / фото: Громадське

Мітинг у Черкасах / фото: Суспільне

16 березня під будівлею міськради зібралися активісти, висловлюючи свої невдоволення щодо витрат міської влади. Люди висловили свої думки та вимоги на плакатах, у яких чітко було сказано: гроші мають йти на ЗСУ, а не на російське обладнання.

Учасники акції вимагали звільнення та притягнення до відповідальності тих чиновників, хто був причетний до цієї угоди. Серед активістів відчувалося невдоволення тим, що їхні петиції та вимоги ігнорувалися владою.

Наприкінці мітингу плакати були прикріплені до вхідних дверей будівлі міської ради – символічна дія, яка нагадує необхідність прозорості та відповідальності перед суспільством.

Нагадаймо, " Тепер є чим збивати "мопеди": Тернопіль передав військовим частинам стару бруківку

Раніше ми писали, бійка з поліцією, виклик швидкої та перекрита траса: пенсіонери влаштували бунт

Wiki
Хартия

Хартия

Присоединяйтесь к обсуждениям на сайте Хартия и читайте последние новости. Мы предоставляем платформу для анализа событий и выражения мнений.