Прокуратура вимагає повернути Васильківській громаді земельні ділянки вартістю 161 млн грн

Прокуратура вимагає повернути Васильківській громаді земельні ділянки вартістю 161 млн грн

Обухівська окружна прокуратура звернулася до суду з позовною заявою про повернення більше 4 га земель лісогосподарського призначення вартістю 161 млн грн

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської обласної прокуратури.

Прокурори встановили, що розпорядженням районної державної адміністрації у власність двом громадянам для ведення особистого селянського господарства передано дві земельні ділянки на території Васильківської міської територіальної громади.

Проте, це відбулось із порушенням законодавства, оскільки земельні ділянки мають лісогосподарське призначення та знаходяться в постійному користуванні державного підприємства "Ліси України".

Через те, що будь-яких дозволів на зміну цільового призначення чи вилучення цих земельних ділянок відповідними органами не надавалося, прокуратура звернулася з позовною заявою до суду.

Наразі Васильківським міськрайонним судом Київської області відкрито провадження у справі.

Нагадаймо, що прокуратура вимагає повернути державі Гречано-Гребельське водосховище та землю під ним вартістю понад 18 млрд₴

Wiki
Хартия

Хартия

Присоединяйтесь к обсуждениям на сайте Хартия и читайте последние новости. Мы предоставляем платформу для анализа событий и выражения мнений.