У Макрона є п’ять сценаріїв дій французьких військ в Україні - Le Figaro

Президент Франції Емманюель Макрон розглядає п’ять сценаріїв участі французьких військ у війні України з Росією, не виключаючи й прямого боєзіткнення з російськими військами.

Про це пише Le Figaro, передає “Главком”.

Згідно з першим сценарієм, Франція може відкрити на території України заводи з виробництва й обслуговування зброї.

Другий сценарій передбачає участь французьких військових у навчанні й розмінуванні.

Третій сценарій стосується захисту міста Одеса. Згідно з ним, там можуть розмістити французьких військових, які розгорнуть системи ППО, зокрема, задля захисту “зернового коридору”. Як відомо, раніше Макрон припускав, що впродовж найближчого року він буде змушений “відправити частину своїх людей в Одесу”.

Четвертий сценарій пропонує використовувати французькі війська, щоб полегшити для української армії виконання інших завдань на інших ділянках фронту. Зокрема, згідно із цим сценарієм французькі військові можуть захищати кордон із Білоруссю.

П’ятий сценарій передбачає “протистояння в окопах”, тобто участь французьких військ у бойових діях поруч з українцями.

Як зауважили французькі журналісти, різні сценарії можуть призвести до різного ступеня ескалації війни, а деякі з них є малоймовірними.

Раніше повідомлялось, що Франція збирає альянс країн, які потенційно готові до скерування своїх військ на територію України. У цьому процесі офіційний Париж поглиблює свій конфлікт з Берліном, який поводиться більш обережно. Напередодні Макрон заявив, що у разі активізації та наступу російської армії в бік Одеси або Києва може розглядатись варіант вирядження французьких військових в Україну.

За даними джерел газети Le Monde, офіційний Париж пропонує дати можливість спецпризначенцям та іншим військовим підрозділам перетинати український кордон, щоб поставити перед Росією “стратегічну дилему”.

Нагадаймо, на зустрічі щодо підтримки України, яку 26 лютого скликав президент Франції Емманюель Макрон, він анонсував створення коаліції далекобійної зброї для України та не виключив, що країни НАТО може відрядити своїх військових в Україну.

Wiki
Актуально

Хартия

Хартия

Присоединяйтесь к обсуждениям на сайте Хартия и читайте последние новости. Мы предоставляем платформу для анализа событий и выражения мнений.