У Києві САП повідомила про підозру адвокату, який підробив документи для крадіжки 4 мільйонів гривень

У Києві САП повідомила про підозру адвокату, який підробив документи для крадіжки 4 мільйонів гривень

У Києві САП повідомила про підозру адвокату , який підробив документи для крадіжки 4 мільйонів гривень

Прокурори САП повідомили про підозру столичному адвокату. Фігурантка підробила лист районного суду, аби заволодіти коштами у розмірі 4 млн гривень.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

"10 квітня 2024 року прокурор повідомив про підозру столичному адвокату, яку викрили на шахрайстві та підробці офіційних документів. На сьогодні досудове розслідування у справі завершено", – йдеться в повідомленні.

Що встановило слідство

Адвокат підробила супровідний лист Печерського районного суду міста Києва та використала інші підробленні документи для заволодіння шляхом обману грошовими коштами у сумі понад 4 млн грн, які були заарештовані в межах розслідування іншого кримінального провадження та передані в управління АРМА.

Що загрожує підозрюваній

Дії адвоката кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 та ч. 2 ст. 358 КК України. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Wiki
Хартия

Хартия

Присоединяйтесь к обсуждениям на сайте Хартия и читайте последние новости. Мы предоставляем платформу для анализа событий и выражения мнений.