Боррель: Україна і ще вісім країн приєдналися до продовження санкцій ЄС проти Росії

Україна та ще вісім країн підтримали рішення Ради Європейського союзу про продовження на півроку персональних санкцій проти Росії, каже Жозеп Боррель

Україна та ще вісім країн підтримали рішення Ради Європейського союзу про продовження на півроку персональних санкцій проти Росії за повномасштабне вторгнення, йдеться у заяві голови дипломатії ЄС Жозепа Борреля.

Боррель нагадав, що 12 березня Рада ЄС продовжила дію санкцій на шість місяців до 15 вересня 2024 року, додавши до списку 97 фізичних та дев’ять юридичних осіб.

«Країни-кандидати Північна Македонія, Чорногорія, Албанія, Україна, Республіка Молдова і Боснія і Герцеговина, а також країни Європейської асоціації вільної торгівлі Ісландія, Ліхтенштейн та Норвегія, що входять до Європейської економічної зони, приєднуються до цього рішення Ради», – додав він.

За словами голови дипломатії ЄС, «перелічені вище країни забезпечать відповідність своєї національної політики такому рішенню Ради».

Раніше президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО про нові санкції проти російських громадян і компаній. У санкційний список потрапили 181 компанія та 185 фізичних осіб, серед яких більшість – громадяни РФ, але є громадянка Молдови, громадянин Узбекистану та Німеччини. Санкції запровадили переважно на 10 років.

Форум

Wiki
Хартия

Хартия

Присоединяйтесь к обсуждениям на сайте Хартия и читайте последние новости. Мы предоставляем платформу для анализа событий и выражения мнений.