Екснардепа Онищенка заочно засудили до 15 років позбавлення волі

Екснардепа Онищенка заочно засудили до 15 років позбавлення волі

Екснардепа Онищенка заочно засудили до 15 років позбавлення волі

Вищий антикорупційний суд визнав колишнього народного депутата Олександра Онищенка винуватим в організації газових схем і призначив йому 15 років позбавлення волі.

Обвинуваченому призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років та у виді штрафу в розмірі 15,3 тис. гривень, із конфіскацією усього належного йому на праві власності майна та з позбавленням права бути обраним до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також обіймати посади державної служби в органі державної влади, іншому державному органі, його апараті (секретаріаті) та позбавлення права на підприємницьку діяльність, строком на 3 роки.

Цим же вироком визнано винуватою у причетності до справи Олену Павленко. Їй призначили 12 років колонії з таким самим додатковим покаранням.

Судді також частково задовольнили цивільний позов і зобов’язав стягнули з Онищенка і Павленко 536,65 млн гривень.

Рішення ухвалила колегія суддів у складі: головуюча суддя Федорак, судді Ігор Строгий і Віктор Маслов. Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Апеляційної палати ВАКС протягом 30 днів.

368.media

Wiki
Хартия

Хартия

Присоединяйтесь к обсуждениям на сайте Хартия и читайте последние новости. Мы предоставляем платформу для анализа событий и выражения мнений.