Захарова розповіла, що зробить із Францією, відповівши меру Парижа на її слова про росіян на ОІ-2024

Читать на русском

Захарова розповіла, що зробить із Францією, відповівши меру Парижа на її слова про росіян на ОІ-2024

Захарова розповіла , що зробить із Францією, відповівши меру Парижа на її слова про росіян на ОІ-2024

Офіційна представниця МЗС Росії Марія Захарова пригрозила санкціями меру Парижа у відповідь на її слова про російських спортсменів. Анн Ідальго у ході поїздки до Києва заявила, що атлетам Росії та Білорусі не радітимуть на Олімпіаді-2024, яка відбудеться з 26 липня по 11 серпня.

Кілька днів тому МОК допустив росіян, які пройшли кваліфікацію, до Олімпійських ігор у Парижі в нейтральному статусі за дотримання суворих умов.

"Як думаєте, може, нам вибрати якусь французьку продукцію, яка широко представлена зараз у Росії, і заявити, що "їй будуть не раді"? Поки що французькі товари не маркуються наклейками "нам не раді в Москві", але я знаю, що наших активістів не зупинити, якщо вони таке рішення ухвалять. Ще одна така заява, і представники французького бізнесу підуть брати штурмом мерію Парижа за фермерами. Ми маємо величезний вибір того, чим низку французьких товарів можна замінити", – написала дипломат у себе в Telegram-каналі.

 qrxiquieuidtant

Також Захарова нагадала, що рівно 210 років тому, 31 березня 1814-го, Париж був узятий російською армією.

"Мера Парижа Анн Ідальго і весь русофобський прошарок нинішньої французької влади від душі зі святом! Свого часу їхні попередники не оцінили миролюбності Росії і за це жорстоко поплатилися. Ми за мир та співпрацю, але на рівноправній основі. Ми високо цінуємо наш унікальний досвід взаємодії з Францією у найкращих його проявах, але хто до нас посунеться, той…" – додала Захарова.

Російські вболівальники висміяли такий пасаж своєї співвітчизниці.

"Машко, завдай удару першою – відмовся від французького алкоголю", "Машо, ти перестала пити французький коньяк вранці?" – глузують користувачі.

Wiki
Хартия

Хартия

Присоединяйтесь к обсуждениям на сайте Хартия и читайте последние новости. Мы предоставляем платформу для анализа событий и выражения мнений.