В Одесі після нічної атаки дронів зупинили весь електротранспорт

Читать на русском

В Одесі після нічної атаки дронів зупинили весь електротранспорт

В Одесі після нічної атаки дронів зупинили весь електротранспорт

Вночі 31 березня Одещина опинилася під атакою ворожих дронів-камікадзе, після якої низка населених пунктів залишилася без світла. Через це в обласному центрі припинив роботу громадський електротранспорт.

Про це повідомив голова Громадської ради при Одеській ОВА Сергій Братчук. Відомо, що в регіоні введено графіки аварійного відключення електроенергії.

"У зв’язку з обмеженням подачі електроенергії електротранспорт припиняє роботу. Весь рухомий склад заходить у депо. На магістральних маршрутах збільшено кількість рухомого складу автобусів середнього та великого класів", – йдеться в повідомленні.

Нагадаймо, що Сили оборони півдня знищили в своїй зоні відповідальності всі вісім ударних БПЛА типу Shahed. Під час атаки уламки дрона спричинили пожежу на енергооб’єкті в Одеській області, після чого відбулося знеструмлення кількох населених пунктів.

За даними "Укренерго", через пошкоджене внаслідок ворожої атаки обладнання енергетики в південному регіоні, було введено аварійні відключення світла в Одесі та прилеглих районах.

"У випадку зростання споживання їхній обсяг може збільшуватися. Більше інформації на сторінках місцевого обленерго", – повідомили в компанії.

Wiki
Хартия

Хартия

Присоединяйтесь к обсуждениям на сайте Хартия и читайте последние новости. Мы предоставляем платформу для анализа событий и выражения мнений.