Тим, хто втомився підтримувати Україну, варто подумати про наслідки для Європи. Наші мир і свобода під загрозою, - міністр фінансів Німеччини

Читать на русском

Тим, хто втомився підтримувати Україну, варто подумати про наслідки для Європи. Наші мир і свобода під загрозою, — міністр фінансів Німеччини

Тим, хто втомився підтримувати Україну, варто подумати про наслідки для Європи. Наші мир і свобода під загрозою, — міністр фінансів Німеччини

Міністр фінансів Німеччини, лідер Вільної демократичної партії Крістіан Лінднер застеріг від послаблення підтримки України в її боротьбі з російською агресією.

Про це повідомляє n-tv.

"Наші мир і наша свобода під загрозою. Путіна турбує не лише Україна, він хоче змінити порядок миру і свободи в Європі", — заявив Лінднер.

За його словами, російський диктатор хоче влади над Європою, щоб контролювати "наш спосіб життя і наше процвітання".

"Той, хто втомиться підтримувати Україну, тому що це занадто важко або занадто дорого, повинен подумати про наслідки. Небезпека війни стане ближчою до нас", — наголосив німецький міністр.

Лінднер виступає проти міркувань про замороження війни, як це пропонує лідер парламентської фракції СДПН Рольф Мютценіх.

"Росія скоїла воєнні злочини. Для України йдеться про існування як держави. А для людей часто йдеться про виживання. Таку ситуацію не можна заморозити", — додав лідер Вільної демократичної партії.

Wiki
Хартия

Хартия

Присоединяйтесь к обсуждениям на сайте Хартия и читайте последние новости. Мы предоставляем платформу для анализа событий и выражения мнений.